Kokku on ettevõttel nüüd Eestis 123 pakiautomaati.

„Uue automaadi lisamise Tallinna Viru keskuse bussiterminali vahetusse lähedusse tingis lähedalasuvate teiste automaatide kõrge kasutamisaktiivsus ja hea täituvus ning loomulikult aktiivselt bussiterminali kasutavate klientide poolne nõudlus,“ selgitas Itella Estonia pakiteenuste direktor Rauno Parras.

Viru keskuses (Viru väljak 4/6, Tallinn) avatud automaat asub 0. korrusel toidumaailma juures olevate eskalaatorite all kohe bussiterminali viiva ukse kõrval. Lahtiolekuajad on E-P 9:00-22:00.

Ettevõtte senine kogemus ja pakiautomaatide jätkuvalt kõrge kasutatavus annavad julgust lisada uusi ja laiendada olemasolevaid kõrge kasutatavusega pakiautomaate. „Täna on meil üle Eesti 123 pakiautomaati ja paralleelselt suurendame neid, mis on klientide seas kõige kasutatavamad. Hiljuti laiendasime Peetri Selveris asuvat automaati ja seal asub nüüd meie Eesti võrgustiku suurim 330 uksega pakiautomaat,” lisas Parras.

Itella Estonia pakimahud kasvasid tänavu esimeses kvartalis 28% protsenti, mis on 15% võrra rohkem kui eelmisel aastal samal ajal.

Itella Estonia OÜ on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte, mis on Eestis esindatud alates 2006. aastast. Itella Estonia OÜ pakub äriklientidele maantee-, mere- ja lennutransporti ning laologistika täisteenust, kullerveoteenust ning ekspressveoteenust. Alates 2016. aasta detsembrist ka pakiautomaadi teenust.