1. novembril avas smartpost kaks uut pakiautomaati, Tartu Raadi Maximas ja Viljandi Uku keskuses. Automaadivõrku kuulub nüüd 61 pakiautomaati üle Eesti.

Tartusse lisandunud pakiautomaat asub Raadi Maximas, aadressiga Narva mnt 112/Peetri 26B, ning on avatud kaupluse lahtiolekuaegadel kl 8-22.

Viljandisse paigaldatud pakiautomaat asub äsjaavatud piirkonna suurimas ostukeskuses Uku, aadressil Tallinna tn 41. Keskus on avatud iga päev kl 9-22, neil aegadel pääseb ligi ka smartposti automaadile.

Itella smartpost, mis kahekordistas eelmisel aastal oma turuosa eraisikutele pakiteenuse pakkujate turul, kavatseb sel aastal avada kokku kümme uut iseteeninduslikku pakiautomaati üle Eesti. Laienemise järel kuulub võrku kokku 62 sinist värvi pakiautomaati.

Smartpost on osa Itella Grupist, mis pakub kaupade- ja informatsioonivoogude korraldamise lahendusi. Grupp tegutseb kirjade, informatsiooni ja kaupade logistika valdkonnas Põhja- ja Kesk-Euroopas ning Venemaal.

Lisainfo:
Risto Eelmaa
Itella smartpost
Tegevjuht
Tel: 5078691
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.smartpost.ee
www.itella.com