Perioodil 14. jaanuar kuni 13. märts toimub Kakumäe Selveris liikurtee vahetamine, mis tähendab, et sel ajal ei ole võimalik kasutada Itella SmartPOSTi pakiautomaati. Kakumäe Selverile lähimad pakiautomaadid asuvad näiteks Haabersti Rimis ja Rocca Al Mare Keskuses, mida soovitame alternatiivina kasutada. Kõikidest meie pakiautomaatide asukohtadest saab ülevaate siit.

Soome telefoninumbritega seoses on liikvel petuskeem. Peale pakisaamise teavitust saabub sõnum Posti OY nimel, kus palutakse minna tundmatule lingile ja viidatakse tasumata transpordiarvele.

Palume antud sõnumid kustutada ilma neid avamata!

Detsember on vaieldamatult pakisaatmise tipphooaeg, mil tavapärased mahud mitmekordistuvad. Selleks, et kõik saadetised soovitud ajal soovitud sihtkohta jõuaks, tuletame meelde Itella SmartPOSTi pakiautomaatide täitmise-, tühjendamise- ning klienditeeninduse detsembrikuised tööajad.

Kõige olulisem on teadvustada, et:

  • 22. detsembril, enne tühjendamise kellaaega pakiautomaati pandud saadetised jõuavad sihtpunkti hiljemalt 24. detsembril;
  • jõululaupäeval, 24. detsembril pakiautomaati pandud saadetised jõuavad sihtpunkti hiljemalt 28. detsembril;
  • 31. detsembril pakiautomaati pandud pakid jõuavad kohale hiljemalt 3. jaanuaril.

Pakiautomaatide asukohad ning tühjendamise-täitmise kellaajad leiad siit. Oma paki liikumisgraafikut saad planeerida siin.

Head kliendid, teie abiga on meil võimalik teha kõikidele paki saajatele ja saatjatele suurt rõõmu ning tegutseda nii, et saadetised jõuaksid õigeks ajaks soovitud asukohta!

Esmaspäeva ööl vastu tänast, 18. detsembrit sündis Itella SmartPOSTi kaudu paki saatmise rekord. Ühe päeva jooksul panid kliendid teele lausa kaks korda rohkem pakke kui tavaliselt samasuguses ajavahemikus.

Täna, 12. detsembril esineb hilinemisi DHL-i rahvusvaheliste pakkide kohaletoimetamises. Saadetised jõudsid Eestisse planeeritust hiljem, mistõttu lükkub edasi ka siinne pakkide sorteerimine ja klientidele pakkide kättetoimetamine.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest. Küsimuste korral aitab teid rõõmuga meie klienditeenindus telefoninumbril (+372) 5349 5775 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..