Itella logo

Logistikaettevõtted Itella ning SmartPost sõlmisid lepingu 20 pakiautomaadi kasutamiseks Eestis. Itella vastutab saadetiste käsitlemise, komplekteerimise ning SmartPosti automaatideni toimetamise eest. Koostöö valitud postimüügi ja internetikaubamajadega saab alguse novembrikuus.

“Automaatsest postipakiterminalist saab klient mugavalt ning kiiresti oma saadetise kätte. SmartPost on loonud oma pakisaatmisvõrgustiku ning me pakume meelsasti oma teenust Itellale,” ütleb Indrek Oolup, SmartPost OÜ tegevjuht. SmartPosti postipakiautomaadid asuvad kõigi Eesti suuremate linnade kaubakeskustes. Paki saabumisest teavitab kliendi telefonile jõudev SMS-sõnum.

”Itella kui logistikateenuse pakkuja jaoks on oluline, et suudaksime kliendile pakkuda alternatiivseid lahendusi. Toetudes automaatse pakiterminali kevadiste testimiste tulemustele Helsingis ja Tallinnas, võib öelda, et uus viis pakkide kohaletoimetamiseks on põnev ka suurklientide jaoks ning suurendab Eesti klientide rahulolu teenusega,” ütleb Aku Happo, Itella ekspress- ja pakisaatmisteenuste osakonna juht.

”Peagi valmib Itella Logistics Eesti Jüris asuv logistikakeskus, meie teenusteportfell on mitmekesistunud ja saame pakkuda oma postimüügi- ja internetikaubamajadest klientidele teenust, mis hõlmab kogu varustusahela," sõnab Risto Merisalu, Itella Logistics Eesti tegevjuht.

Itella Grupp

Itella Grupp (endise nimega Soome Post) on logistikaettevõte, mis pakub nii informatsiooni kui ka füüsiliste kaupade logistikateenust. Grupp tegutseb üheksas Põhja-Euroopa riigis, pakkudes Soomes lõpptarbijaile teenust kaubamärgi Posti all ning rahvusvahelist teenust korporatiivklientidele kaubamärgi Itella all. Grupp annab tööd 25 000 inimesele, 2007. aasta netokäive oli 1,69 miljardit eurot.

Itella Logistics

Logistikafirma Itella Logistics tegutseb kaheksas Läänemere-äärses riigis, saadab aastas teele 30 miljonit saadetist, annab tööd 4000 inimesele ja ettevõtte 2006. aasta käive oli 620 miljonit eurot.

Eestis tegeleb Itella Logistics kaubaveo logistikateenustega, kaupade käsitlemise, laoteenuste ja kullerteenustega. Ettevõtte 2007. aasta käive 143 miljonit krooni, kasum 12,4 miljonit krooni.

Lisainfo:

Aku Happo, Itella ekspress- ja pakiteenuste osakonna juht, tel +358 405627065, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Risto Merisalu, Itella Logistics Eesti tegevjuht, tel 6990 431, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.