Smartpost Itella

Smartpost Itella on Eesti vanim ja tuntuim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja. Meie missioon on muuta pakkide saatmine ja kättesaamine inimestele võimalikult kiireks ja mugavaks.

Smartpost Itella tegeleb internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega, lisaks on meie iseteeninduslike pakiautomaatide abil võimalik saata pakke kõikjale Eestis, aga ka Soomes ja mujal Euroopas.

Smartpost Itella pakiautomaatide väljatöötamine algas 2007. aastal. Kaks aastat hiljem, 2009. aastal avasime iseteeninduslike pakiautomaatide võrgu. Pakiautomaatide asukohtadeks valisime üle Eesti asuvad kaubanduskeskused, et sobituda mugavalt inimeste igapäevastesse käikudesse.

2010. aasta tõi meile suure arenguhüppe – Eestis edukalt käivitunud pakiautomaatide võrgustik äratas huvi Soome postiettevõttes Itella. Smartpostist sai tehingu tulemusel Smartpost Itella ning kaubamärk laienes Soome.

Meie ettevõttes töötavad inimesed, kes on igapäevaselt pühendunud pakkuma klientidele mugavaimat ja kvaliteetseimat pakiteenust.

Tänaseks on Smartposti automaate kasutanud ligikaudu kolmandik kõigist eestlastest.