Alates veebruarist saavad Itella SmartPOSTi kullerid nii Eesti-siseseid kui ka rahvusvahelisi pakke toimetada inimestele Cleveroni kodu-pakiautomaatidesse ja kortermaja-pakiautomaatidesse. Aasta teises pooles soovib SmartPOST oma automaadivõrku lisada ka CollectNet’i pakirobotid.

Alates 04. veebruarist on T1 Kaubanduskeskuses (Peterburi tee 2, Tallinn) avatud Itella SmartPOSTi pakiautomaat. Automaat asub 0. korruse parklas sisse- ja väljasõidu juures. Lahtiolekuajad on E-P 8:00-23:00. Kokku on hetkel 122 pakiautomaati.

Seoses saabuva vabariigi aastapäevaga palume arvestada, et teenindame kliente osaliselt muudetud töögraafiku alusel. Antud graafikult on leitavad kõik kuupäevad ja kellaajad, et teil oleks pühade ajal parem oma tegemisi planeerida.

24. veebruaril on Itella SmartPOSTi pakiautomaatidest pakkide saatmine ja väljavõtmine võimalik vastavalt kaubanduskeskuste lahtiolekule. Palun jälgida kaubanduskeskuste infot.

23.02 enne tühjendusaega sisestatud pakid jõuavad automaatidesse 25.02.

Pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise ajad on leitavad siit.

Itella Estonia pakimahud kasvasid aastases võrdluses mullu 22 protsenti, saavutades detsembris kõigi aegade tipu. Võrreldes vaiksemate suvekuudega teenindati jõulukuul tänavu koguni kaks korda rohkem pakke.

Perioodil 14. jaanuar kuni 13. märts toimub Kakumäe Selveris liikurtee vahetamine, mis tähendab, et sel ajal ei ole võimalik kasutada Itella SmartPOSTi pakiautomaati. Kakumäe Selverile lähimad pakiautomaadid asuvad näiteks Haabersti Rimis ja Rocca Al Mare Keskuses, mida soovitame alternatiivina kasutada. Kõikidest meie pakiautomaatide asukohtadest saab ülevaate siit.