November tundub üle mõistuse vara, et jõulukinkidele mõelda? Näeme, et just nii arvavad tuhanded eestimaalased ning raputavad endale siis pühade eel tuhka pähe ja lubavad end edaspidi muuta.
Paraku kordub varem kogetust hoolimata sama muster igal järgneval aastal uuesti. Kui eelistad tänavu detsembris siiski rahulikumalt võtta, siis telli jõulukingid muretult juba täna.

Pakisaatmise tipphooaeg

Detsember on vaieldamatult pakisaatmise tipphooaeg, mil tavapärased mahud mitmekordistuvad. Selleks, et kõik pakid õigeaegselt kohale toimetatud saaks, palkame jõulueelseks ajaks ka kümneid hooajatöölisi ehk päkapikke nagu me neid ise kutsume. Vaid nii jõuavad ka automaatidesse mitte mahtuvad pakid ettenähtud ajal õigete inimesteni.

Igal aastal näeme töö kõrvalt siiski ka palju selliseid inimesi, kes jäävad kingiostudega hiljaks ja avastavad alles pühade eelõhtul, et pakki õigeks ajaks kohale toimetada ei õnnestu. Sellise olukorra ennetamiseks tuletame meelde veel paari head põhjust, miks jõulukinkidele tasub varakult mõelda.

Soodsamad hinnad

Detsember on paljudele kõige kuluderohkem kuu aastast. Kui jõuludega seotud sisseostud pikema aja peale jagada, omab see positiivset mõju ka eelarvele. Paljud e-poed teevad seejuures just novembris sooduspakkumisi ning mida lähemale jõuavad pühad, seda kiiremini kipuvad hitt-tooted poelettidel lõppema ning hinnadki näitavad nõudlusele kohast kasvutrendi.

Vähem emotsioonioste

Varane planeerimine jätab piisava ajavaru mõelda, mida lähedased tegelikult vajavad ning mille üle enim rõõmu tunnevad. Nii jääb aega jälgida ka sooduspakkumisi. Vaid sedasi on võimalik vältida viimase hetke emotsioonioste.

Mugavus

Jõuluostude tegemiseks ei pea kodust lahkuma. Vastupidi, ühe hiirekliki kaugusel on tuhanded e-poed, mis pakuvad ka võimalust tellitud kaup mis tahes põhjusel 14 päeva jooksul tagastada. Sellest on jõulude eel tolku aga ainult siis, kui oled kauba ümbervahetamiseks ka aega varunud.

Kiiremad võidavad alati

Kõik, kes võtavad SmartPOSTi pakiautomaatidest oma paki nelja tunni jooksul pärast SMS-teavituse saamist, osalevad automaatselt auhindade loosis. Ja nii kestab see traditsioon kuni detsembri lõpuni – igal nädalal ootavad uued ja põnevad auhinnad.

Itella SmartPOST