Täna, 15. detsembril kl 10.00 avame oma pakiautomaadi Lool, mille asukohaks on Grossi pood, aadressil Saha tee 9, Loo, Tallinn. Täpsemalt asub pakiautomaat kassade vastas. Lahtiolekuajad on järgmised: E-P 08.00-22.00.

Täna, 14. detsembril kl 14.00 avame oma 100. pakiautomaadi, mille asukohaks on Laagri Selver, aadressil Pärnu mnt 554, Tallinn. Täpsemalt asub pakiautomaat Pizzapoiste söögikoha vastas. Lahtiolekuajad on järgmised: E-P 08.00-22.00.

Jõulud lähenevad tohutu kiirusega ning pühadesära paistab igal pool silma.
Kõik, kes võtavad Itella SmartPOSTi nutikatest pakiautomaatidest oma #hoolegahoitud paki kahe tunni jooksul pärast SMS-teavituse saamist, osalevad automaatselt nädala auhindade loosis!

Detsember on vaieldamatult pakisaatmise tipphooaeg, mil tavapärased mahud mitmekordistuvad. Selleks, et kõik saadetised soovitud ajal soovitud sihtkohta jõuaks, tuletame meelde Itella Estonia pakiautomaatide täitmise-, tühjendamise- ning klienditeeninduse detsembrikuised tööajad.

Kõige olulisem on teadvustada, et 21. detsembril enne tühjendamise aega pakiautomaati pandud pakid jõuavad kohale enne jõule. Alles 22. detsembril pakiautomaati pandud pakid jõuavad kohale 27. detsembril ning 31. detsembril pakiautomaati pandud pakid jõuavad kohale 3. jaanuaril. Pakiautomaatide tavapäraseid tühjendamise ja täitmise kellaaegasid saab vaadata siit.

“Mõtlen igal hommikul ärgates, mida uut täna ära teha ja mida paremaks muuta. See on uskumatult motiveeriv ja paneb oma tööd armastama,” avaldab Andres Aava ühe oma senise karjääri suurima saladuse. Viimase nelja aasta erialane lend on olnud tõepoolest muljetavaldav – kogemusteta kullerist Itella Estonia müügijuhiks.