Täna, 11. septembril toimuvad Kadaka Selveri (Kadaka tee 56a, Tallinn) pakiautomaadi laiendustööd ja Priisle Maxima (Linnamäe tee 57, Tallinn) pakiautomaadi ümberkorraldustööd.

13. septembril toimub Jõgeva Kaubahalli (Aia 3, Jõgeva) majasisene pakiautomaadi asukohavahetus. Uus asukoht on treppide esimesel tõusul.

Palume teil arvestada, et neil päevil meie automaate ei ole võimalik kasutada. Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on taasavatud järgneval päeval. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Küsimuste korral aitab teid rõõmuga meie klienditeenindus telefoninumbril (+372) 5349 5775 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Itella SmartPOST laiendab pakivõrgustikku ja avab augustikuu jooksul kokku kaheksa pakiautomaati nii Tallinnas, selle lähistel kui ka mujal Eestis, sh Keilas, Maardus, Tartus, Rakveres ja Kuressaares. Võrgustiku laiendamine ei piirdu ainult augustiga, vaid jätkub aasta lõpuni.

Seoses Eesti taasiseseisvumispäevaga 20. augustil toimub klientide teenindamine alljärgneva graafiku alusel.

Itella SmartPOSTi 2018. aasta esimese kuue kuu eraisikutest klientide pakimahud kasvasid võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 18 ning äriklientide pakimahud 22 protsenti.

Seoses 4. augustil toimuva Ironman’i triatloniga on Tallinna kesklinna ja Põhja-Tallinna paljud tänavad vahemikus kl 7.00-17.30 suletud. Seetõttu palume arvestada, et liiklusseisak mõjutab Itella SmartPOSTi kullerite tööd ja tingib saadetavate pakkide hilinemise.